| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre barbatii balanta ca prieteni, iubiti, colegi?

Răspuns Câştigător
| cris_8358 a răspuns:

Eu sunt ca capricorn iar el balanta... cei din zodia balanta sunt calmi pasivi, iubitori, comunicativi si plini de pasiune...peste tot se zice ca niciodata balantele nu sunt compatibile cu capricornii si invers dar atata timp cat intr-o relatie de iubire, prietenie, exista comunicare, respect si intelegere se formeaza o relatie superba.

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Deocamdata nu am ajuns sa-mi caracterizez prietenii dupa zodii. Zodiile nu au nicio relevanta.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu ma inteleg bine cu balantele (sunt leu) ...fostu meu a fost balanta si foata mea cea mai buna prietena era tot balanta laughing)
Deci concluzie:ma inteleg bine pana la un punct... big grin

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai eu nu prea ma inteleg bine cu Balantele, desi ar trebui pentru ca sunt Leu.Mama, tata, iubitul. Nu pot sa ma inteleg cu ei omeneste.Si la prieteni, mi'au zis ca sunt a dracu' de rea[scuze'mi vocabularul], sunt rea cu colegi mei foarte mult, ma cert cu ei ne injuram reciproc, vai de noi.

| Anamaria_7214 a răspuns:

Bunahappy Balantele sunt foarte buni prietenihappy eu am un prieten balanta si ma inteleg foarte bine cu el...sunt calmi rabdatori si foarte intelegatorihappy deci meritahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, eu fiind balanta(fata) pot sa spun ca nici la mine relatiile cu leii nu-s prea usoare, din contra.