| Lyndsey a întrebat:

FETELOR,ce unghii preferati sa aveti, lungi sau scurte? De ce? Ce manichiura va faceti de obicei(oja,"abtipilduri",...)? Fundalove struck.

Răspuns Câştigător
| oo4099 a răspuns:

Lungime medie. Unghiile trec putin varful degetelor.De obicei port franch la manichiura, deoarece se potriveste cu aproape orice imbracaminte sau cu orce stil.Plus ca ma avantajeaza lungimea unghiilor.

| Lyndsey explică (pentru oo4099):

Asa sunt si ale melehee hee

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Intotdeauna unghii scurte. Nu mi-a placut niciodata sa am unghiile lungi. Am incercat de cateva ori, dar nu e pentru mine, fiindca pur si simplu nu imi place si nu mi se potriveste, iar in plus, le gasesc incomode.
Folosesc, in general, doar oja neagra, dar uneori si visinie, mov inchis, rosie sau bleumarin.

| Maria002 a răspuns:

Heii! Eu una prefer unghiile lungiwinkingDe obicei le fac cu culori tipatoare, french cu diferite culori sau incerc diferite modele....Sau poti sa iti pui unghii cu gel pentru ca e vacanta:*

| melittlelioness a răspuns:

Deoarece unghiile mele sunt ff proaste/subtiri si exfoliate/ am optat pentru unghii false puse cu gel.Sunt super.Le recomand tuturor celora care nu sunt multumite de unghiile lor