| Gabi7709124 a întrebat:

Fetelor,ce va atrage la un baiat? Pun intrebarea asta pentru ca a venit o boboaca la noi la liceu si imi place de ea.Ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce ne atrage pe fiecare parte e involuntar, de unde sa stie fetele ce le atrage daca totul e involuntar?

| CuriousStuff a răspuns:

Te duci si vorbesti cu ea, aflii de la ea ce ii place la un baiat, nu la toate fetele le plac aceleasi lucruri. Daca nu te duci tu, si astepti raspunsuri pe net, o sa se duca altul.