| Zmeură5764 a întrebat:

Bună! As vrea sa mi vopsesc parul de pe mâini și de pe picioare blond pentru a fi mai puțin vizibil, dar nu știu ce produs sa folosesc. Aveți vreo sugestie?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se poate folosi apa oxigenata, dar nu da rezultate daca este parul negru.
In schimb te poti epila cu ceara calda, atat pe maini cat si pe picioare si parul dispare, pana la urmatoarea epilare.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca de fapt te referi la decolorare, nu vopsire, exista produse destinate pentru asta, pe piata.

| Zmeură5764 explică (pentru dullcat):

Da, decolorare. Am cautat dar nu găsesc mare lucru. În general îmi apar produse pentru decolorarea parului din cap.

| dullcat a răspuns (pentru Zmeură5764):

Eu citisem ca alea pentru parul din cap au alta compozitie si nu e ok sa le folosesti pe corp. Daca intr-adevar nu gasesti niciun produs destinat, incearca cu apa oxigenata.