| qwerty1234 a întrebat:

Fetelor le plac baietii cu muschi/care merg la sala(nu genul ala care mai are putin si explodeaza ci cei care au o musculatura frumoasa fara sa fi folosit steroizi)? Sa zicem acel baiat are un comportament obisnuit si nu este nici prea destept, nici prost ci este undeva la mijloc. Nu stiu de ce atunci cand pun aceasta intrebare multi dau raspunsuri de genul: "degeaba are muschi daca nu are creier"... doar pentru ca merge la sala nu inseamna neaparat ca e prost. De obicei cei care dau astfel de replici sunt cei care nu sunt dispusi sa lupte pentru visul lor... si atunci critica pe altii. Ei nu au habar de cat de multa munca, rabdare, efort si daruinta este necesara pentru a avea un corp de invidiat(sau pentru a atinge altfel de vise), ganditi-va un pic, e mai bine sa stai ca prostu' toata ziua cu berea si cu tigara in mana sau se lupti pentru a fi mai bun decat ceilalti? Daca ar fi atat de usor sa iti "construiesti" un corp frumos toata lumea ar putea sa o faca insa aici intervine vointa, dorinta de a fi mai bun ca altii, perseverenta. si dupa ce dobandesti aceste calitati poti fa mandru de tine pentru ca ai resuit ceva ce altii nu si totusi, cei care te critica sunt cei care nu au resut sa-si duca "visul" pana la capat. Deci, fetelor le plac baietii cu muschi?

1 răspuns:
| teo_7965 a răspuns:

Cum spuneai tu "sa fii mai bun decat ceilalti" dar nu numai la cum arati.Ma rog, recunosc ca as vrea as am si eu un corp putin mai musculos, la intrebarea ta fetelor le plac baietii cu un corp aratos dar nici chiar foarte musculos.Si depinde si de temperamentul lui.Si nu-i nimic daca mai bei o bere, recunost ca sunt impotriva alchoolismului si fumatului