| qwerty1234 a întrebat:

Fetelor le plac baietii cu muschi/care merg la sala(nu genul ala care mai are putin si explodeaza ci cei care au o musculatura frumoasa fara sa fi folosit steroizi)? Sa zicem acel baiat are un comportament obisnuit si nu este nici prea destept, nici prost ci este undeva la mijloc. Nu stiu de ce atunci cand pun aceasta intrebare multi dau raspunsuri de genul: "degeaba are muschi daca nu are creier"... doar pentru ca merge la sala nu inseamna neaparat ca e prost. De obicei cei care dau astfel de replici sunt cei care nu sunt dispusi sa lupte pentru visul lor... si atunci critica pe altii. Ei nu au habar de cat de multa munca, rabdare, efort si daruinta este necesara pentru a avea un corp de invidiat(sau pentru a atinge altfel de vise), ganditi-va un pic, e mai bine sa stai ca prostu' toata ziua cu berea si cu tigara in mana sau se lupti pentru a fi mai bun decat ceilalti? Daca ar fi atat de usor sa iti "construiesti" un corp frumos toata lumea ar putea sa o faca insa aici intervine vointa, dorinta de a fi mai bun ca altii, perseverenta. si dupa ce dobandesti aceste calitati poti fa mandru de tine pentru ca ai resuit ceva ce altii nu si totusi, cei care te critica sunt cei care nu au resut sa-si duca "visul" pana la capat. Deci, fetelor le plac baietii cu muschi?

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Normal ca fetelor le plac baietii cu muschi, nu se bazeaza numai pe asta normal, ai vazut si femei care sunt cu barbati foarte grasi, dar nu cred ca daca acel barbat, ar devenii din gras, un musculos, femeia s-ar supara.
Daca ai muschi, este un punct in plus atunci cand vine vorba de cucerit o femeie, mai incolo, iti trebuie minte, si nu minte la scoala, sau altceva, ci sa stii ce sa faci mai departe...

| Holocaust a răspuns:

Am un coleg care merge la sală zilnic, el practicând culturism, iar asta nu înseamnă că-i prost, după cum ştii, însă există destule specimene ce dovedesc contrariul.
Mie personal nu-mi plac tipii...cu muşchi, însă majoritatea fetelor îi apreciază.

| paulanagy a răspuns:

Normal ca fetelor le plac baietii cu muschi dar in primul rand acel baiat trebuie sa stie sa se comporte sa trateze o fata cu respect sa o aprecieze si so inteleaga si astfel de baiat e perfect!

| MaSHa7798744 a răspuns:

Pai fetelor le plac baietii cu musculatura frumoasa dar sa fie si ei interesanti sa nu vorbeasca numai despre mersul la sala, e nevoie si de aceasta discutie dar nu toata ziua numai una si aceiasi vorba.Multi pot spune daca e frumos ce conteaza cum vorbeste si despre ce vorbeste, dar nu toti sunt de acord cu aceasta parere inclusiv si a mea.

| Tunea_Iulian_Mirel_1987 a răspuns:

Sigur ca da