| comansorin a întrebat:

Fetelor le plac baietii sinceri , nu?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Unora fete le plac baietii sinceri, altora cei smecheri

| comansorin explică (pentru mona):

Deci depinde si de fata nu? si sa zicem ca e cea mai desteapta din clsa, iar eu cel mai destept baiat din clasa si nu prea sunt smecher, care ar fi parerea ta?

| mona a răspuns (pentru comansorin):

In cazu asta v ati potrivi,cred ca ati avea multe in comun, daca o placi si ai de gand sa i zici, bate mai intai apropouri nu o lua direct sa nu se sperie

| Syaaa a răspuns:

E bine daca esti sincer si nu smecherbig grin. Daca te atrage fata aceea, spune-i`o in fata, cred ca ar merge bine intre voihappy. Baftabig grin`!

| Ziiziii a răspuns:

Da,dar in ziua asta mai rar:p Dar, depinde si de fete. Unora le plac baieti "rai", altora cei "cuminti". Deci...

| Strapachiosul a răspuns:

N-au ele de unde sa stie daca sunt sinceri. Daca ai vrajeala in tine le faci sa creada ca esti sincer laughing