| Kiddy1998 a întrebat:

Fetelor le place baieti timizi? Din pacate sunt un baiat foarte timid iar cand sunt in jurul unei fete imi pierd toate cuvintele si devin putin rusinos. Nu stiu ce sa zic... Cum as putea scapa de timiditatea asta care o am? happy Va multumesc happy

3 răspunsuri:
| Lalaloveu a răspuns:

Fetelor le plac baietii asa cum sunt! happy daca tie chiar iti place de o fata, nu ai de ce sa fii timid! Pur si simplu spune-i! Daca iti petreci mult timp cu ea, nu vei mai fi asa timid! Bafta!

| alinaiuliana89 a răspuns:

Mie imi plac baietii timizi, ce e rau in asta? din contra ai mai mult bun simt decat nesimtitii din ziua de azi care sar pe fete. Nu trebuie sa scapi de nici o timiditate, daca unii asociaza timiditatea cu chestia de a fi pampalau e problema lor, fi tu insuti, nu trebuie niciodata sa te schimbi pentru nimeni si nimic crede-ma, si daca iti pierzi cuvintele in fata unei fete apuca-te si ia-o de mana sau sarut-o ce crezi ca se intampla? eventual iti raspunde la fel sau te trezesti cu o respingere big grin fete sunt destule ...intelegere mai putina, bafta

| Kiddy1998 explică (pentru alinaiuliana89):

Iti multumesc foarte mult Alina pentru tot happy