| Aurelia a întrebat:

Fetelor, preferati baietii timizi sau indrazneti? Argumentati-va raspunsul!

Răspuns Câştigător
| dragutza a răspuns:

De obicei sunt mai draguti cei indrazneti dar in ziua de azi acesti vorbesc urat, injura, le pun mana fetelor pe ce nu trebuie si multe alte lucruri pe care le stiti voi fetelor! cei timizi sunt mai cumiti si sunt inversul celor indrazneti la comportament si cine stie poate chiar si la intelitenta, dar asta nu inseamna ca ei nu pot fi draguti si adevarati cuceritori! eu, deci prefer...baietii mai timizi! si cei indrazneti imi plac, dar ma lipsesc daca au un comportament urat si un limbaj "colorat"!

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O combinatie intre ei ar fi ideala. Undeva la limita dintre nesimtit si rusinos.Adica cu bun-simt.Cam greu sa mai gasesti asa ceva in ziua de azi

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Bai, ne lasi? Ai uitat ca aici toate-s niste fecioare care vor doar dragoste, sentimente si niciodata nu se uita la ambalaj, ci doar la suflet?
Hai sa fim seriosi...

| albastrel a răspuns:

Indraznetz dar nu peste masurawinking

| Encore a răspuns:

Neah mie imi plac fetele, timide sa fie in general dar o fiara in pat blushing

| r8driver a răspuns:

Daca sunt baiat, pot s-a raspund si eu?

| Aurelia explică:

Raspunde si tu, clown82, daca vrei! Dar cu fetele in loc de baietii!

Răspuns utilizator avertizat
| miha<3 a răspuns:

Indrazneti! eu sunt maitmia si daca el e mai cu tpeu iese mult mai bine...

| SweethearT a răspuns:

Hei:*

Pai mie imi plac mai mult cei indrazneti pentru ca mi se pare ca te distrezi mai mult cu eihappy si in plus nu trebuie sa ma strofoc sa merg eu la ei, vin ei la minetongue Am mai observat ca marea majoritate a baietilor indrazneti sunt mai draguti, dar sunt execeptii normal 8-)

Oricum atata timp cat iti place tipul ca e indraznet ca e timid tot il placi.tongue nu?

Ceauu:*

| buburuzzz a răspuns:

Nu prefer un anumit tip de baieti, toti isi au propriul farmec...

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

Eu nu intotdeauna sunt timid... mai mult indraznetz... si glumetz happy

| gianinutza a răspuns:

2 in 1 daca se poatelaughing)... Sa fie si timid si indraznetzwhistling... dar nu prea tupeiststraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general imi place sa fiu cucerita, dar daca imi place baiatul si vad ca e timid, nu-i nici o problema, stiu si eu sa cuceresc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indraznet.
De ce?happy Nu o sa ma chinui niciodata sa curereasc vreun baiathappy
sa faca el asta. de aia e baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si plus ca am nev de cineva care sa aiba grija de mine sa ma apere nu sa il apar euraised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@SoftCristi, eu nu am spus ca sunt fecioara, ok? sunt capricorn laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal imi plac baietii timizi.sunt acei baieti in care poti avea cu adevarat incredere si care nu sunt in stare sa te minta. O problema ar fi faptul ca nu sunt capabili sa te abordeze sau in cel mai rau caz isi ascund sentimentele...si asa nu prea au sanse sa realizele ceva sau sa obtina ceea ce vor.

| crysha a răspuns:

Eu prefer ambele tipuri de baieti... daca e timid e usor ca oarecum o s faca cum ii zici... daca e indraznet si mai bine deoarece e foarte bun uneori un pic de tupeu din partea lui happy

| boboak a răspuns:

Sti cum e vb aia mutu f... pamantu asa ca rasp e ca prefer ca baiatul sa fie indraznet sa stie ce vrea de la o fata.de obicei imi place sa fiu cucerita nu sa umblu eu dp un baiat care sa fie timid si sa naiva tupeu sa-mi zic ...ca ma place...acu nah depinde de gusturile fiecarei fete... pooop:*

| pheonix_2617 a răspuns:

Eu sunt baiat dar daca ar fi sa raspund as prefera o fata mai timida dar NU de tot, deoarece acelea sunt mai sincere si nu unmbla numai dupa BANII ce pare ca e totul in ziua de azi (price tag)