| Fernando9Torres a întrebat:

Fetelor,preferati baieti cu sau fara barba? argumentati raspunsul

9 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Hey!
Nu la toti le sta bine cu barba.Cum este si cu parul lung pe care il poarta baietii emo, nu toti arata bine.
De exemplu, Tuncay Öztürk arata foarte bine :))
https://www.facebook.com/TuncayOzturkOfficial

Paa! Si daca esti putin mai tanar, cred ca ai arata bine cu barba, habar n-am.

| d33a15 a răspuns:

Fara,clarwinking

| WhiteTiger15 a răspuns:

De preferabil fara pentru ca mie mi s-ar parea oarecum ciudat. Nu stiu pur si simplu nu imi place...

| Dayuuum a răspuns:

Baietii cu barba sunt mai masculini dupa parerea mea. Dar nu oricui ii sta bine. Adica tu daca esti un tip mic de statura si cu par destul de scurt si esti slab nu ti-ar sta bine. Daca ai parul mai mare si esti mai dezvoltat ti-ar sta bine. Mie-mi plac si baietii cu barba, dar nu d'aia lunga de mos. Si in niciun caz cu mustata, urasc.

| Fernando9Torres explică (pentru Dayuuum):

Nu am zis ca im las/am barba..am pus doar o simpla intrebare(sunt destul de "dezvoltat"

| Dayuuum a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Oukay.

| Marina92 a răspuns:

Daca iti sta bine cu barba nu e nicio problema. Parerea mea.

| AliMiha a răspuns:

Prefer fara barba, fara musteata, fara cioc, fara par pe fata! Nu-mi place, mi se pare acel barbat cu barba sau ce o avea un om neingrijit ...Nu-mi place no.

| codrutatomoiaga a răspuns:

EU prefer fara.