| FirstplaceXXX a întrebat:

FETELOR: prietenul meu m-a intrebat astazi daca conteaza pentru fete un barbat care e bine facut, adica masa musculara ce rol are in mintea unei femei?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Nu dau 2 bani pe musculatura, am facut undeva pe la 2 ani de sala, numai ma atrage.
Daca vreau muschi, bag sala ca prostu 2 luni si steroizi, si de la 102 kg ajung la 110 lejer, si plin happyde muschi.
Cu ce scop?
Decat sa stau cu o femeie care sa ma placa doar pentru corpu meuwinkingsi atat.
Mai bine nu happy
Mai bine stau cu una care sigur ma place pentru ceea ce sunt nu pentru ca am pectorali mari si o pot ridica in o mana

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sigur.Nu te ia nimeni dacă nu ai pătrățele.batting eyelashes
Mă rog, depinde de fete, pentru unele contează, pentru altele nu.
Baftă!

| funkygiovi a răspuns:

Depinde de fata... unele vor un baiat cu muschi si fara creier, altele vor baieti cu ceva materie cenusie si mai putina musculara(binenteles un pic nu strica:d)