| pinkqueen98 a întrebat:

Fetelor :-s.Cum ma pot epila fara sa ma irit [in zona >inghinala:"] multumesc dragele >melebig grin

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Du-te la un salon, și epilează-te cu ceară.
Va durea puțin, dar merită, ținând cont că persoana care te va epila, va aplica un ulei/pudră după epilat, pentru a evita iritarea.
De asemenea, îți recomand să porți lenjerie intimă de bumbac, pentru că este foarte cald, și astfel, înlături orice neplăcere.
Nu ai pentru ce!

| Ys a răspuns:

Buna cu orce fie ca este crema, big, aparat sau ceara cu toate te iriti in orce zona dar poti sa faci in felul urmator te epilezi cu o zi inainte de petrecere sau ziua in care vrei sa fii fresh si dupa epilare te dai cu pudra si a 2 a si nu fei fii iritata dar in ziua in care te-ai epilat nu pune mana prea des in zona epilata ca si de asta te iriti si date cu pudra pentru a nu te irita prea tare.Eu spun ca asa este bine pentru ca si eu fac asa.