| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Fetelor,va plac baietii masivi care fac lupte si care toata ziua fac antrenamente dure si dau la sac?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu!

| Doub a răspuns:

Toată... toată ziua? :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi place de el ca persoana. I don't care... I love itlaughing) nu pot spune ca muschii sunt punctul meu slabhappy deloc. In poze arata fain, sanatosi, in realitate sunt duri banuiesc pot fi si romantici. Depinde de om.
Iti dai seama ca as prefera sa dea in mine decat intr-un nenorocit de saclaughing)

| AnarchyUK a răspuns:

Mă, asta este o întrebare de genul: „Vă place înghețata?". Vreau să spun că există foarte multe răspunsuri la întrebarea pusă de tine, fiecare depinzând de fata pe care o întrebi. Ideea este că, evident, cu cât arăți mai bine, cu atât ai mai multe șanse. Plus că e și chestia asta, că pari că le poți proteja mai bine și așa, și din nou asta este un lucru bun.
Dar îți dai seama că există fete cărora nu le plac mușchii ăia mari. Sunt femei care îi iubesc. Unele vor spune că: „de ce stai tu toată ziua la sală?", pentru că unii oameni chiar pot deveni obsedați cu ea.
Ideea este că atâta timp cât știi cum să te porți cu ele, nu cred că există fată care să se plângă de faptul că un băiat este dotat (cu excepția clipei în care este exagerat).