| Rabsaky a întrebat:

FETELOR VAROG e nevoie de ideile voastre - Medode de a cuceri 2 ochi albastri care doresc sai privesc toate zilele vietii mele, ce ati astepta de la un baiat care doar il simpatizati si nu santeti sigura ca el este cel cu care doriti sa va petreceti restul vietii happy?

2 răspunsuri:
| LastKisss a răspuns:

Mie mi-ar placea ca baiatul sa fie foarte atent cu mine, sa nu fie un fricos, sa ma simt in siguranta cand sunt cu el, ador baietii amuzanti si mai ales baieetii gelosi si sa nu uit baietii romantici love struck

| IcsX a răspuns:

Ar fi mai bine, daca ai cere sfaturi de la baieti... Incearca sa ii arati ca il placi, dar sa nu fi prea disperata... doar prin mici gesturi care sa ii atraga atentia asupra ta. Apoi tipul va incerca el sa te obtina tongue