| Andreiu68 a întrebat:

Fetelor! Voi ce cadou ati vrea sa primiti de ziua voastra (majorat) ceva simplu,sau orice, ori altceva wow? Am sambata un majorat al unei fete dar nu stiu ce sa ii iau cadou. Fata este din cartier cu mine, am copilarit impreuna, jucat. Deci opinii?

3 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Un ceas, un parfum, poate ceva cosmetice, îmbrăcăminte? Tu o cunoști și știi ce-i place

| Mihhhhhhhh a răspuns:

O bijuterie, ceva argint. O sa o poarte cu mare plăcere având in vedere ca este din metal prețios.

| B3HappyN0Worry a răspuns:

Bună. Ceva simplu și drăguț. Îți recomand un ursuleț de pluș mare, cred că e cadoul preferat al oricărei fete. big grin Îi mai poți cumpăra pe lângă și un buchet de trandafiri sau o ciocolată. Baftă. big grin