| T0T a întrebat:

Ce cadou ați vrea să primiți de ziua voastră?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

să dau timpul înapoi și să fiu cel puțin pentru câteva ore acasă. în fine, e mult de spus, n-ai cum să înțelegi.

48 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Fericire.Sanatate.Pace.Ce iti poti dori mai mult de atat?
Niciun cadou din lume nu le-ar putea inlocui pe acestea.dar ce vreau eu nu are un pret si se dobandeste foarte greu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ziua mea a trecut.

| Mădă0611 a răspuns:

O casa faina intr-un loc fain si un job fain la care sa merg cu drag, ca sa-mi pastrez casa faina. day dreaming

| R0R0 a răspuns:

Carti, multe carti

| gemeni6226 a răspuns:

Niste vase de inox sunt intotdeauna bine venite.Nu am nici unul dar sunt cu mult mai rezistente decit cele de e-mail si mai sanatoase.Dar si pretul pe masura.

| Sociopat a răspuns:

Niste bocanci noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nimic.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

pentru că lucrurile pe care le vreau sunt imposibile.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Păi ce vrei?

| T0T explică (pentru anonim_4396):

De ce spui că nu am cum să înțeleg? Încearcă-mă. Sau dacă nu vrei să spui(că așa se pare) nvm...

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

ți se pare bine. dar tu, ce îți dorești?

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Nu voi spune pentru că nu vrei să îmi spui.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

el vrea un ceas dintr-ala clasic si vechi
fa economii

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

e ok, nu-mi spune. știu ce îți dorești.

| T0T explică (pentru AirănMeidăn):

Da să știi că aș vrea din ăla dar dacă dau sfaturi altora nu înseamnă că e o prioritate pentru mine. Interesant cum poți reține așa amănunte din răspunsurile mele.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Nu crede pe Airăn spune prostii ca de obicei laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

nu-i din raspunsuri
ma pricep la a retine detalii gen parola si ce vrei de ziua ta

| T0T explică (pentru T0T):

Iar mă simt vinovat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

wow, când am văzut acea notificare, mă gândeam în ce mod te vei mai lua de viața mea laughing așa da, poți să dai un răspuns și fără să fii răutăcioasă. nu asta vrea, sigur.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

ba da

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Vreau și asta rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

mai multă nevoie ai de lemne.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Tot sunt supărat că nu vrei să spui despre ce e vorba dar lasă...Se pare că nu suntem chit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

răspunsul îl găsești într-o întrebare la care ți-am răspuns laughing măi, dar ți-am zis, mi-e dor de acasă.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Unde? Nu stau acum să scotocesc toate întrebările. Pai ai zis dor de casă dar nu mi-ai dat detalii. Așa eu pot deduce că ești într-o expediție la capătul lumii și poate mă înșel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

sau că a fost o inundație și "acasă" nu mai există.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Aaa parcă îmi amintesc ceva vag...Off Îmi pare rău! Și app îmi place cum îți schimbi mereu poza de profil, probabil în momentul ăsta ai o stare emoțională mai intensă, ca să zic așa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

sunt doar nehotărâtă laughing

| T0T explică (pentru anonim_4396):

laughing Vrei să îți dau un sfat(legat de poza de profil)?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

nu, nu las pozele cu mine rolling on the floor

| T0T explică (pentru anonim_4396):

laughing Off, ce bine mă cunoști deja...Dar ești frumușică... laughing Faci cum vrei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

normal că fac ce vreau.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Până la urmă ai făcut o alegere înțeleaptă legată de poză happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

special pentru tine laughing

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Da, da, sigur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

nimic nu crezi. totuși, n-ai răspuns la întrebare. aștept happy

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ce nu-i adevărat laughing
Păi...Care întrebare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

întrebarea postată de tine :-p

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Știi răspunsul cred. App dacă până atunci nu îmi iau mai îmi doresc o placă video nouă, sursă nouă și monitor nou ca să îmi finalizez pc-ul calumea... poate și un telefon nou, poate o vilă, sigur o mașină etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

eu credeam că ai nevoie doar de niște lemne( iubire ). oricum, baftă la obținut toate astea laughing

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Păi de unele lucruri am mai multă nevoie iar de altele mai puțină nevoie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

să dau timpul înapoi și să fiu cel puțin pentru câteva ore acasă. în fine, e mult de spus, n-ai cum să înțelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un "la multi ani e suficient". Nu am nevoie de cadouri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac cadourile,. deci nimic.
Chiar nu imi pasă nici de ''la mulți ani ''
O zi obișnuită ca oricare alta. (^_^)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Iphone si o lanterna.

| Mihaelagirl a răspuns:

Buchet mare de trandafiri

| mili25 a răspuns:

Un "el" laughing)

| nINA2000 a răspuns:

Un telefon mobil.Nu am si mult imi doresc.