| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi cum va epilati in zona pubiana?
A venit vara in adevaratul sens al cuvantului, vacanta, strand, plaja de astea si nu stiu cum ar fi mai bine sa ma epilez..Pana acum m-am facut cu bicul, dar de multe ori fac iritatie si e foarte incomodant straight face
Mersiii si o vara cat mai faina tuturor!:d

Răspuns Câştigător
| DoraDora17 a răspuns:

Crema depilatoare de la Farmec mi se pare foarte buna, dar na acum depinde si de tine. Sau mai poti cu benzi de ceara, atata doar ca e foarte dureros.
Vara placuta si tie, te-am pupat! big grin

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Te Sfatuiesc sa nu folosesti de prea multe ori acelasi bic. ok?

| Rawwwrrrr a răspuns:

Hey`.