| qpattyx3 a întrebat:

Fetelor voi preferati absorbantele Bella sau Always? Argumentati.
Ms de raspunsuri, funda!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu una prefer,, always,, pentru ca ma simt cat de cat in siguranta[de 10 ani le folosesc]

| Biuka a răspuns:

Bella sunt mai discrete,.
Si totusi prefer Always ca absorb mai bine deci le poti tine mai mult in cazul in care esti plecata mult timp de acasa happy. Parerea mea `.

| RyugaHideki a răspuns:

Always pick Always.
Wait wtf? I am a boy and I just recomend to a girl what tampoo to use?
I am definitly a wrong person -_-

| 이벨 a răspuns:

Always, pentru ca sunt mai de calitate happy

| Îngheţatăăă a răspuns:

Always, pentru ca sunt mult mai moi si mai comode decat Bella, si in plus, Bella nu absoarbe bine.
Sper ca ti-am fost de fOlOs`.happy

| Vreoproblema a răspuns:

Eu zic ca Alwazs pentru ca absorb mai bine si nu te irita, te simti comfortabil.Bella sunt contra facut dupa cum stiu eu sau mai bine zis cum am nimerit si in plus nici nu absorb bine.Eu am patit o! Si crede ma nu ai o dispotitie prea buna...intelegi tu...

| MeridaOcean a răspuns:

Bellalove struck Always sunt de proasta calitate,fosnesc, parca au suprafata de plastic si chiar te jeneaza,nu stiu cum de este atat de popular...Mie imi place toata gama Bella,rose, for teens, au niste protejslipuri care miros atat de frumos, nu te iriti, sunt delicate :*

| Iuliana186 a răspuns:

Eu folosesc Bella, încă de la prima menstruaţie. Sunt foarte confortabile, şi absorb bine!

| Eddy22 a răspuns:

Eu prefer cuti is cele mai tarilaughing)