| shadow23 a întrebat:

Fetelor, voi va acordati timp numai si numai pentru voi? Ce faceti? Cum va rasfatati si cum va relaxati. Funda pentru cel mai frumos raspuns.

2 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Dawinkingo partida de shopping e f.relaxanta,pe urma merg acasa, probez ce mi-am luat, imi fac o masca naturala pentru fata, imi fac unghiile la maini si la picioare, si imi asez parulbatting eyelashessi km atat

| paty70926 a răspuns:

Imi acord mult timp mie.In acel interval de timp ies in parc si fac o plimbare incercand sa ignor zgomotele. pur si simplu ma axez pe ciripitul pasarilor sau pe mirosul florilor. Uit toate grijile pe care le am si cand ma intorc acasa imi fac o baie cu spuma.happy