| Vanilla_6505 a întrebat:

Fiti atenti: Plec in tabara la mare pe 2 august. Si profa a zis ca ne lasa sa mergem unde vrem noi de la ora 5 dupa-masa pana la ora 4 dimineata. Problema ar fi urmatoarea : Din moment ce avem nici 14 ani Nu avem buletin iar in discoteca poti intra doar pe baza buletinului :-s
Dilema Noastra este cum sa facem sa intram. Avand in vedeere ca ne dorim asta cu orice pret!puppy dog eyes
As Dori Niste Sfaturi cu ce ar trebui sa facem sa intram Sau.Niste discoteci in care nu cere buletinul( Discoteci din Cotinesti Sau chiar din alte statiuni ) Help Mee!:o

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

In primul rand mi se pare o prostie ca sa te lase profesorii sa fi toata noaptea pe drumuri
Stai linistita ca n-o sa te lase ( daca parintii n-o fac atunci nici pe atat cu profesorii)
Si daca se intampla ceva la discoteca sunteti si minore ce inseamna ca nu sunteti pe raspunderea voastra.
Draga mea poti sa visez in continuare dar tabara e tabara discoteca ii altceva.
pa, pa

| Simona a răspuns:

Nu cred ca va vor cere buletinul.
Adica acum vezi si copii de 10-11 ani...

| GeoloveTwilight a răspuns:

Pai trebuie sa iei o persoana care are buletin si intrati toti. Alta solutie nu exista decat daca vrei sa te culci cu cineva ca sa intrii. rolling on the floor) Glumesc, cine ar face asa ceva? Pai cel mai bine ar fi sa nu te duci in dicoteca ca nu e loc de fetite. big grin Scuze asta e adevarul. Daca la nici 14 ani mergi in discoteca...ce mai faci mai tarziu? Mai asteapta si tu pana pe la vreo 15 ani. Macar atat. Atunci e ok. Eu zic sa incepi cu mall-ul. La 13 ani, e frumos in mall. happy Cum am spus, mai asteapta vreo 2 ani. Pentru ca nu o sa te simti bine, daca sa zicem...intrii. O sa rada lumea de tine, mai fata. Serios! Hai, succes!

| GeoloveTwilight a răspuns:

@badsanta cine isi incepe viata sexuala la 13 ani?! Adica pe bune. Nu vreau sa fiu rea. Si eu am avut 13 ani si in mine urlau hormonii( si inca o mai fac la 15, jumatete, stai calma). Dar daca tu nu ai mai facut nimic de genul asta pana acum. Gen:nici fumat, baut, sex, droguri(nu iti recomand). Mai bine incepi si tu incet. Nu le faci pe toate deodata! Cel mai bine cum a zis badsanta luati si voi cateva berici si gata. Nu merita sa mergeti in discoteca la 13 ani.

| Razvan94 a răspuns:

Du-te in vama veche(in costinesti e nasol), acolo nu conteaza cati ani ai si mergi la golbin sau expirat, sau chiar la stuf. o sa gasesti tu. Have Fun! sper ca te-am ajutat tongue

| frumm10 a răspuns:

Mada,nu te supara dar nu e o idee buna!happyDar am o nedumerire:ce profa e aia de va lasa atata liberi pe litoral?:O:O:O si oricum la varsta voastra nu prea o sa aveti ce face in cluburi...ca si voi doar nu vreti in BamBoo acumlaughingda' na' trebuie' sa va faceti de cap putin.Eu nu am fost niciodata in cluburi[nu'mi permite varsta, incatongue]dar la 13 ani nu poti face decat sa te uiti la toti ca un ratat si sa bei niste CocaColalaughingdaca va intereseaza n'aveti decat s'o facetilaughingincercati si voi prin alte parti, la terase sau daca va lasa in oras noaptea ar fi o idee.Va faceti prea multe iluzii cu cluburile, parerea mea! Ca bodyguardzii aia nu sunt doar niste prosti cu muschi! Nu merge la ei sa te milogesti cu"haaaiiii te rooog..." Deci cea mai buna idee e sa va luati[daca aveti banilaughing]o sticla de Jack Daniel's si sa va bagati intr'un boschete si iti garantez ca uiti si de club si de tot si te simti si mai binewinking

| mada_2121 a răspuns:

Pai o idee ar fi ca unul dintre voi sa ii atraga atentia celui de la intrare pana intra ceilalti o alata idee mai simpla ar fi sa cautati si voi p net cluburi in care puteti intra fara buletin. distractie placute!

| badsanta a răspuns:

Incercati sa va strecurati, vorbiti cat mai calm cu bodyguarzii si poate li se face mila de voi. Spuneti si voi ca v'ati uitat un buletin acasa nu stiu ce. Oricum foarte multe sanse nu aveti avand in vedere ca nici 14 ani nu aveti si nu sunteti nici insotiti de vreun adult. Deci daca vreti sfatul meu, luati cateva sticle de bautura, va duceti pe plaja intr-un loc mai retras si stati acolo toti la un pahar de caterinca si poate si un gang-bang (poate unii v'ati inceput viata sexuala) happy.