| AlexMarian17 a întrebat:

Am o dilemă. Suntem un grup de persoane care vrem să introducă trenuri pe ruta noastră. Unde trebuie sa mergem sa facem cereri? Sau ce trebuie sa facem?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Decizia de introducere a unor trenuri poate fi luata numai de compania care opereaza transportul de persoane pe acel sector feroviar si numai daca aceasta va considera ca are un profit(in urma unei analize economice).
As sugera o intrevedere cu directorul executiv al respectivei companii.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Pe site-ul "cfr călători" trebuie să fie un nr. de telefon; sunati la acel număr.