| anonim_4396 a întrebat:

Fml! ce ma fac? m-am indragostit rau! dar nu stiu de care ..primul baiat...sa ii spunem "x" e dragut amunzant frumos si grijuliu. faza e ca e cu un cap mai scund ca mine. iar al 2lea e inalt superb amuzant dar el nu ma place. x ma place dar y ( al 2lea baiat) nu..si nu stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Da-i sansa primului sa te cucereasca de tot. smug
Nu stiu cati ani aveti, dar pana la o varsta, cam 17 ani, sa zicem, baietii sunt mai scunzi decat fetele, si la urma urmei, ce conteaza inaltimea daca te place si v-ati intelege bine?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Alege ce-ti trebuie nu ce ai vrea

| Aldercy a răspuns:

Bună.
Eu zică să-l alegi pe cel care te place cu adevărat, adică ce rost are să-l alegi pe al doilea?
Degeaba îl iubeşti tu dacă el nu te iubeşte.

Succes.

| Pupikツ a răspuns:

Hola anonimulehappy Pai vad ca y nu te place si nu inteleg de ce iti mai bati capul cu el. Nu conteaza daca e cu un cap mai scund decat tine. Tu procedezi probabil ca si y care poate gandeste la fel despre tine: "ca e cu un cap sau doua mai scunda decat mine". x are niste calitati minunate si chiar nu inteleg ce ti-e atat de greu sa te decizi. Eu personal nici nu m-as mai gandi! L-as alege pe loc pe x! Asa ca grabeste-te si nu lua decizia gresita ca poate o sa-l pierzi si pe x! Bafta!