| scumpika01 a întrebat:

Buna de ceva timp am cunoscut un baiat ff dragut de care cred ca m-am indragostit. prin felul lui de a fi si prin simplitatea sa ma cucerit ce sa faclaughing)... faza e ca nu-s daca si el ma place asa semne mi-a dat a fost gentalmen cu mine de mai multe ori dar nu stiu cum sa il intreb sau sa aflu daca ma place sau nu ajutorrrlaughing dau funda pentru cel mai bun raspuns:*big grin

Răspuns Câştigător
| Jeanny22 a răspuns:

Relatii, relatii...Cel mai bine ar fi sa-ti iei inima in dinti si sa-i spui ceea ce simti. Daca tu nu o vei face, cine crezi ca te va ajuta? Trebuie sa ai putina incredere in tine.Si nu te teme de respingere, caci daca e asa un gentleman cum spui tu, probabil va gasi el o metoda prin care sa ramaneti prieteni. Mult noroc!
Jeanny22!

7 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Invita-l undeva, intr-un club sau in parc, vorbiti si apoi o sa vezi daca te placewinking

| AndreeaLupan a răspuns:

Hm, da, ar fi bine sa faci tu primul pas, dar fa`o mai moale, adic ceva simplu.
Daca are net pai vorbeste cu el, ce face, cum cu viata, cu iubirea si asa mai departe si totul va veni de la sine.
Daca nu are net pai afla si tu numarul de mobil prin sms vorbeste. Apoi ii poti spune ca e simpatic, nu trebuie sa te genezi tongue

| Marya6329 a răspuns:

Trebuie sa fi tu insati... daca vrei sa afli trebuie sa il intrebi sau daca asta ti se pare prea greu poti pur si simplu sa il saruti si o sa vezi cum reactioneaza, oricum nu ai nimic de pierdut bafta

| lokitaakrisuuu a răspuns:

Pai... fa tu primul pas! happy Incearca sa vezi daca il atragi, fa`i cu okiul. cere`i nr.ceva.si vezi daca iti raspunde prin aceleasi lucruri.sau te ignora! Fundaa smug? :X

| GigiSecuristu a răspuns:

Invita-l la tine acasa si vezi daca te place sau nu, asta pentru ca ai spus ca te-a cucerit simplitatea lui, deci fi si tu tot simpla.

| Monycina a răspuns:

Cel mai bine fa rost de un numar ceva, probabil prin sms veti vorbi mai deschiswinking

| A3tius a răspuns:

1. Se scrie "gentleman", daca nu stii nu mai scrie ca te faci de ras.
2. Incearca sa iti pui in valoare calitatile sa fii mai feminina, dar ai grija sa nu fii fitoasa (daca zici ca el e simplu). Si deci incearca sa afli ce ii place la o fata si fii asa. PS. sa pari cat mai inteligenta posibil, dar nu tocilara. Asta ai putea sa o faci pur si simplu prin a folosi cuvintele al caror sens il stii sau macar pe care le scrii corect, ca sa nu mai asasinezi limba romana cum ai facut-o mai sus.