| AnonyMess a întrebat:

O Fata. Care Sta cu tine. Spune Ca Te Iubeste Si Ca Nu Vrea Sa Te Piarda..." Daca Noi De Despartim Sa Nu Mai Ai Pretentia De La Mine Sa Traiesk " toata ziua Sa Iti Spuna Cat De Mult tE iubeste Dp Te lasa Se Impaka Cu7 Fostu Care Intamplator E In cLasa Cu TIne Si iti spune.: " Scuze Asa Is EU Miam batut joc O SA IMI PRIMESK PEDEAPSA ca mi-am batut joc asa de multi baietii care saracii stateau si plangeau dp mine iar eu RADEAM SI MA DISTRAM " Descrietimio in 1-2 cuvinte

15 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pffff
Se crede ceea ce nu-i, crede ca daca sg pla conduce lumea?

| Alexandru0007 a răspuns:

TE rog Sa ma IERti...dar, nu Am intELes abSOlut NiMIC din tampENia asta

| AnonyMess explică (pentru Alexandru0007):

Da frate am recitit asta dupa ceva timp, nici eu n-am prea am inteles =]]]]]]]]]]]]]] DOAMNE cum scriam ba =]]]]

| wolder a răspuns:

Aiurita, nu merita s-o bagi in seama, sa te gandesti l-a ea, las-o sa faca ce vrea si ai grija de viata ta!

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Sadica; Falsa. Doua cuvinte ai cerut; doua ti-am dat. big grin

| bObby123 a răspuns:

Merita sa moara singura

| Azµre a răspuns:

Fufă happy Depravată, se joacă cu sentimentele altora. Joaca asta poate fi periculoasă cu toții știm!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Muma padurii

Răspuns utilizator avertizat
| WildDream a răspuns:

Doar doua cuvinte nu ar fi de ajuns pentru o astfel de fata. As scrie multe apelative foarte "frumoase" la adresa ei da ma baneaza laughing

| Liliana1981 a răspuns:

Varza- descrierea ei. Ciorba si iaurt pentru tine. Intelegi tu ca esti mare.

| Manuellllaa a răspuns:

C.U.R.V.Ă.Ă.Ă.Ă.Ă.Ă!

Răspuns utilizator avertizat
| AnonyMess explică:

Ma. Io i-as fii spus Crva Da mere happy Se Pare Ca Numa Asta Stiu Sa iubesc Curvewinking

| Denisadeny1 a răspuns:

Nesimntita vrea sa te faca so iubesti si dupa iti da sutu-n fund!