| Biancabiibiii a întrebat:

Fostul meu iubit se afiseaza in prezent cu o alta fata eu am fost cea care a pus punct, deoarece nu era sigur de ce vrea. La inceput mi-a spus ca nu e pregatit de o relatie serioasa si nu vrea sa imi faca rau, dupa o luna m-a cautat si nu inteleg de ce mi-a mai cautat compania eu stiu ca el ma place foarte tare si e indragostit de mine, dar daca nu era hotarat de ceea ce vrea ...chestia asta m-a durut si de aceea am pus punct, iar el dupa cateva ore era cu o fata in apropierea usii mele, au vb destul de mult, nu i-am vazut imbratisati sau sa se sărute. Eu m-am purtat normal cand i-am vazut, suntem colegi de etaj. De ce credeți ca a făcut asta el? Pana sa iau eu decizia asta el nu s-a mai afișat cu nicio fata.O părere sincera mi-ar fi de mare ajutor.Dau funda

2 răspunsuri:
| Biancabiibiii explică:

Credeți ca vrea sa mă facă sa sufăr? el știe ca eu sunt îndrăgostită de el chiar dacă am decis sa ne despărțim, am uitat sa menționez ăsta happy

| IoanaCristina30 a răspuns:

Parerea mea- daca nu i ai vazut imbratisati sau altceva poate sunt doar prieteni si daca voi va placeti incercati sa fiti impreuna.