| banumadalina a întrebat:

Fostul meu prieten ma trateaza cu indiferenta, numai vorbeste cu mine, cand trece pe langa mine se uita la mine dar nu imi spune nimicsad.
Am fost impreuna 4 luni dar el a vrut sa puna punct relatiei pentru ca mi-a spus ca nu ne potrivimsad
A trecut o luna de cand ne-am despartit si el numai cu indiferenta ma trateazasad.
Azi de exemplu venise de la scoala si eu eram afara cu cainele si nu mi-a spus nimic, a trecut pe langa mine ca si cum nu m-ar cunoaste, iar acest lucru ma doare enormsad. Tin sa mentionez ca ne vedem zilnic deoarece el sta fata in fata cu blocul meu.
De ce credeti ca ma trateaza cu indiferenta si numai vorbeste cu mine, si trece pe langa mine de parca nici nu ma cunoaste?sad

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceva nu i-a placut de la tine sau a gasit alta care sa-l satisfaca mai bine din toate punctele de vedere.

| Darkeye a răspuns:

Probabil k se simte si el naspa ca s-a despartit de tine, sau incearca sa te uite! pare rau

| KDily a răspuns:

Are impresii in cap.winking...asa`s toti!:*

| ThePark a răspuns:

Sufera ca s-a despartit de tine si poate fii si un semn ca inca te mai place pentru ca el sufera ca nu te mai arebig grin si poate considera ca a facut o greseala enorma cand s-a despartit de tine

| MurderousBeauty a răspuns:

Pai v.ati despartit! e si normal! a trecut peste asta si probabil asa trebuie sa faci si tu! el poate si.a gasit pe altcineva, si asa trebuie s faci si tu! deschide.ti ochii! lumea e PLINA de baieti draguti! daca nu ai gasit pe cineva inca, inseamna ca ai ochi numai pentru el sau inca te gandesti la el... sau ambele big grin dar trebuie sa te mai gandesti un pic. trateaza.l cu aceeasi moneda! primesc o funda? ^.~

| Emanuel12301 a răspuns:

Buna, ar trebui sa incerci sa o iei de la capat probabil si pe el l-a durut, fa-ti putin curaj si du-te la el sa ii spui ca iti pare rau pentru ce a fost si sa incercati sa fiti iar prieteni chair daca te va trata totusi putin mai diferit. Sper ca te-am ajutat.