| andreea_4577 a întrebat:

Sa facut o luna de cand prietenul meu a pus punct relatiei pentru ca mi-a spus ca numai merge nimic intre noi si este mai bine ca fiecare sa isi vada de drumul sausad. Imi este greu, mai ales ca este si primul meu prieten, primul cu care am invatat sa sarut, la care am simtit mii de fluturasi in stomacsad.
Noi stam si pe aceeasi strada, el sta fata in fata cu blocul meu, ne vedem zilnic dar el nu imi spune nimic, trece pe langa mine de parca nici nu m-ar cunoaste, si asta ma doare enormstraight face
Ieri de exemplu eram in parculetu de langa casa cu cainele si el tocmai venea de la scoala impreuna cu niste colegi, si printre care era si o fata cu ei si el incepuse sa o alerge pe ea, apoi s-a uitat la mine dar nu a spus nimic si plecat spre casa straight face
Imi este greu fara el, imi este dor de totsigh
Ma doare indiferenta cu care ma trateaza acum ma doare enorm
De ce credeti ca a alergat-o pe fata aia si apoi s-a uitat la mine dar nu a spus nimic?
De ce credeti ca ma trateaza cu indiferenta?
Ce sa fac? cum sa il uit cand il vad zilnic cum sa il uit?

1 răspuns:
| m1xa3la a răspuns:

Nu este usor. eu nici dupa un an de la prima rel nu l-am uitat p fostul... stii tu sunt amintirile si restul. daca el nu vb cu tine ia-ti tu inima in dinti si oprestel cand il vezi ca sa vorbesti cu e. spune-i ca macar ati vrea sa ramaneti amici nu sa fiti 2 straini.el sigur nu va face primul pas pentru ca are orgoliu lui.asa ca daca nu actionezi tu vei ramane in aceiasi stare. bafta