| qieiqpalz a întrebat:

Frate, nu stiu cum dar mama de fiecare data stie la ce ma gandesc..cred ca are camere de filmat sau nu stiu dar eu spre exemplu azi am cautat pe net despre religie si mama vine la mine si zice sa imi gasesc ceva de facut sa citesc biblia ..si au mai fost cazuri in care eu cautam fitness si ea imi zicea sa merg sa fac sport ca asa nu slabesc.Mi se pare ciudat, pareri?

7 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

O fi avand vreun soft de control parental, sau e mentalist(a).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paranoic.

| ibaal a răspuns:

Aveti acelasi cont de google?! laughing

| Rd79 a răspuns:

Poate e coincidenta, poate se uita in istoria cautarilor tale, poate are un soft care spun tot ce cauti tu. Sunt multe variante posibile.

| NellieLovett a răspuns:

Probabil ca se uita in istoric, daca nu, chiar as vrea sa o cunosclaughing Daca vrei sa nu stie ca cauti, poti folosi modul incognito (Ctrl+ Shift +N)winking

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Poate pur si simplu se uita la tine in istoric.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

E mama ta e logic sa te cunoasca, ascult-o, niciodata nu te va invata ceva de rauwinking