| diego a întrebat:

Fratilor... sad
ce sa ma fac? sunt extrem de gelos
nu pot trece peste asta oricat de mult as vrea
deci am o iubita super. e frumoasa arata bine si cum sunt eu gelos foarte multa lume, baieti ma refer se baga in seama buna cf nr de tel etc etc. chiar daca ea le da cu flit ca am pus-o si eu la incercare de mai multe ori si nu stie nici acum ea. si stiu totul. si imi spune si tot dar mor cand imi zice ca " vezi ca maine ma duc pana in oras ( nu la suc sau cafea cu fetele ) doar sa isi cumpere ceva de imbracat sau sa ia un cadou sau sa ia o comanda de la nu stiu ce firma si etc si eu iau foc numai cand ma gandesc ca se uita baietii la ea, ca se mai baga unu in seama, CHIAR DACA EA II IGNORA si nu le da nr de tel si nimic, tot poarta o discutie gen : buna. buna. ce faci? chestii din astea crying si eu innebunesc. mi-a zis ca ma iubeste stiu asta ca mi`o demonstreaza si zice ea ca nu se intampla nimic si ca imi spune tot dar nu stiu ce sa fac stiu ca nu e bine ca sunt extrem de gelos daca pana cand si la club cand intru si se mai uita si ea prin club ca doar nu o sta cu capu in pamant si normal ca sunt baieti si eu ma uit la ea si p urma ma uit unde se uita ea si daca acolo e un baiat sau mai multi gata innebunesc cred ca, gata il place p ala si stiu sunt.dobitoc la fazele astea stiu sigur dar cum as putea sunt prea posesiv. nu stiu de ce nu am incredere in ea dupa 7 luni de relatie in legatura cu iesirile sa isi cumpere ceva sau ceva gen dupa mine ar fi sa stea numai in casa si sa iasa cu mine sa isi cumpere sau chestii din astea. ce ma sfatuiti? sad
stiu ca daca continui o pierd chiar daca ea zice sa nu o las niciodata ca nu va mai fi deloc si chestii dstea cum sa remediez situati aastacrying i s-a mai intamplat cuiva?

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai tu ai vrut sa vezi daca te inseala, si ai vazut ca nu.Ar trebui sa te calmezi, incearca sa nu tii foarte mult la ea, ca dupa ce o sa va despartiti tu o sa fii cel care o sa sufere.

| Georgiana2905 a răspuns:

Stii cum se spune ...gelozia e o boala grea. Stiind ca iubita ta te respecta, nu le ofera importanta celorlati ai putea sta fara griji. Stai linistit si incerca sa-ti controlez aceasta gelozie nefondata.