| Gabriel_Palinkas_1996 a întrebat:

Fratilor pentru voi viata ar mai avea rost dupa o despartire, dupa un saurt si dupa chestii sa va zica o fata... tineam la tine ca la un amic.

7 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Ştiu momentul, etc. Dar gândeşte-te la altceva. Dacă îţi spunea că totul a fost un pariu, cum mi-a făcut mie un bou?! Frate, trăieşte-ţi viaţa! Asta e. Multe c***e şi afemeiaţi. dar. trecem pestewinking!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la un sarut viata ta ia sfarsit? da ti una si trezeste te la realitate

| TashaUhm a răspuns:

De ce nu ar mai avea rost`?laughing)
Alt ''emoist'' care sufera.rolling eyes
Pisi. viata nu a inceput cu ea si nici nu se termina.
Crezi ca daca spui prostii nu o sa mai dai peste fete ca ea?laughing
Ma faci sa rad`!
TREZIREA NATIUNEE`!
Dati 2 palme pana nu-ti dau eu un pumn in gura`!winking

| anamimanonim a răspuns:

Da, normal... Acum, baietii, vedeti si voi cum e sa fiti luati este picior, pacaliti, batjocoriti! Lasa, sunt destule fete lasate insarcinate si parasite de unii care le promit ca ei sunt alesii vietii lor. Si fetele astea nu s-au omorat! Sa mai fie si baieti care sa sufere!

| dikaaa a răspuns:

Asta inseamna ca nu tea iubit si nu stiu din ce motiv tea sarutat.
Lasa treci peste, sunt multe fete.

| OnaOnna a răspuns:

Offf doamnee... doar pentru o despartire sa nu mai aiba viata rost? Serios, e normal sa suferi daca ai tinut la ea, dar viata merge inainte nu a fost ea ultima ta cucerire/iubire, stai linistit ca sigur acolo undeva este si o fata perfecta pentru tine, trebuie sa ai rabdare, pentru ca atunci cand te astepti mai putin atunci dragostea te loveste, ea nu a pus suflet, fi puternic si gata.

| HyugaStar a răspuns:

Omule,ai toata viata inainte, dupa cum se vede esti adolescent...
Sunt mii si mii de fete mai frumoase ca cea care te-a ranit, care s-ar putea sa te placa daca te vor vedea.Viata merge inainte orice s-ar intampla.
Nu mai fi asa emotiv, asta e te-a despartit de ea... Nu conteaza, gasesti tu alta mai buna.