| ionelis12 a întrebat:

Fratilor, va rog din suflet, care are o cartela vodafone sa mi zica si mie codul PUK fratele meu mai mic mi a blocat telefonul scrind pin-ul de mai multe ori ...si acum imi trebuie neaparat un puk. va cer asta deoarece codul puk mi se pare ca e acelasi la toate cartelele.

2 răspunsuri:
| JustDream23 a răspuns:

Scuze dar, nu am cartela vodabon, dar poti sa mergi la ce-i de la Vodafone si o sa iti deblocheze ei si eu am patit la fel.

| ionelis12 explică (pentru JustDream23):

Mersi dar oricum am rezolvat prbwinkingam sunat la cei de la Vodafone si am vb cu cineva care m-a ajutattongue