| cristyz a întrebat:

Fumati? Si daca da, de la ce varsta?

19 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Am incercat big grin la 10 ani si la 11 oh go on pff. dar am astm si nu mai poth crying(

| xD101 a răspuns:

Nu, nici nu vreau sa aud de asa ceva, chiar daca sunt constienta ca poate sa ma apuce si pe mine odata "moftul" asta.Nu vreau sa-mi distrug viata de la varsta asta(15ani)...am destul timp la batranetewinking

| georgiana a răspuns:

Nu fumez!big grin

leonardk
| leonardk a răspuns:

Da - de la 14 ani dar nu te sfatuiesc sa fumezi! Este foarte usor sa devii dependent si foarte greu sa renunti.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Da sad
De la 12 ani si 6 luni.
Dar nu non-stop laughing.
Doar cand sunt trista sad.

| Gabry a răspuns:

Nu si nici nu am de gand! Ma distrug singura...
@chanty s @Bianka, asa devreme?!?

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu fumez.si nici nu cred ca o sa fumez vreodata.

NicuNebunu:fff bine faci!

| dy a răspuns:

Din pacate, DA! De la 18 ani, am inceput sa fumez ca sa-mi dau "fumuri" la petreceri printre colegii de facultate, credeam ca asta iti intregeste personalitatea. Acum, regret ca N-am avut atunci mintea de acum, nu m-as apuca sa fumez acum nici daca m-ar bate cineva! Dar, din pacate, acum nu am destula vointa sa ma las! NU VA APUCATI DE FUMAT!

| Alina_5575 a răspuns:

Eu nu fumez dar tocmai astazi am cunoscut o fata de varsta mea(15 ani) care fumeaza de 3 ani si nu se poate lasa

| christabell a răspuns:

Nu! E oribila duhoarea! Prefer aromele ambalate in sticlute pretioase, frantuzesti.

| Letytzy@ a răspuns:

Eu nu fumez si nici n-am fumat.

| Skadred a răspuns:

Am fumath de la 11 si 9luni pana la 12 ani si 5 luniwinking dar acum m`am lasathwinking

| pisoias a răspuns:

Nu. Fumatul dauneaza grav sanatatii.

| mihaela_9665 a răspuns:

Nu.Si nu cred ca am sa fumez vreo data deoarece fumatul dauneaza grav sanatatii.Si te sfatuiesc sa nu fumezi. Ca va fi foarte greu sa renunti la fumat.

| Liada a răspuns:

Ufff eu sunt impotriva fumatului...eu nu fumez si nu am inercat...am fost impreuna cu baieti care fumau ...si e gretos sa saruti cand e asa miros... acum sunt impreuna cu iubitul meu ce nu fumeaza...si ambii ne bukuram cu placerile cuplului

recomand sa nu fumati...sexul e diferit ...mult mai placut la cei care nu fumeaza...

| cristina_5268 a răspuns:

Da de la 21 de ani. De ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumatul ucide!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, prefer sa fac sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fumez de la 13 ani e super si eu prefer sa imi traiesc viata nu sa ma inchid in globu de sticla ar trebui sa stau numai in casa sa fiu protejata de fumatul pasiv

Întrebări similare