| cristyz a întrebat:

Fumati? Si daca da, de la ce varsta?

19 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Am incercat big grin la 10 ani si la 11 oh go on pff. dar am astm si nu mai poth crying(

| xD101 a răspuns:

Nu, nici nu vreau sa aud de asa ceva, chiar daca sunt constienta ca poate sa ma apuce si pe mine odata "moftul" asta.Nu vreau sa-mi distrug viata de la varsta asta(15ani)...am destul timp la batranetewinking

| georgiana a răspuns:

Nu fumez!big grin

leonardk
| leonardk a răspuns:

Da - de la 14 ani dar nu te sfatuiesc sa fumezi! Este foarte usor sa devii dependent si foarte greu sa renunti.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Da sad
De la 12 ani si 6 luni.
Dar nu non-stop laughing.
Doar cand sunt trista sad.

| Gabry a răspuns:

Nu si nici nu am de gand! Ma distrug singura...
@chanty s @Bianka, asa devreme?!?

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu fumez.si nici nu cred ca o sa fumez vreodata.

NicuNebunu:fff bine faci!

| dy a răspuns:

Din pacate, DA! De la 18 ani, am inceput sa fumez ca sa-mi dau "fumuri" la petreceri printre colegii de facultate, credeam ca asta iti intregeste personalitatea. Acum, regret ca N-am avut atunci mintea de acum, nu m-as apuca sa fumez acum nici daca m-ar bate cineva! Dar, din pacate, acum nu am destula vointa sa ma las! NU VA APUCATI DE FUMAT!

| Alina_5575 a răspuns:

Eu nu fumez dar tocmai astazi am cunoscut o fata de varsta mea(15 ani) care fumeaza de 3 ani si nu se poate lasa

| christabell a răspuns:

Nu! E oribila duhoarea! Prefer aromele ambalate in sticlute pretioase, frantuzesti.

| Letytzy@ a răspuns:

Eu nu fumez si nici n-am fumat.

| Skadred a răspuns:

Am fumath de la 11 si 9luni pana la 12 ani si 5 luniwinking dar acum m`am lasathwinking

| pisoias a răspuns:

Nu. Fumatul dauneaza grav sanatatii.

| mihaela_9665 a răspuns:

Nu.Si nu cred ca am sa fumez vreo data deoarece fumatul dauneaza grav sanatatii.Si te sfatuiesc sa nu fumezi. Ca va fi foarte greu sa renunti la fumat.

| Liada a răspuns:

Ufff eu sunt impotriva fumatului...eu nu fumez si nu am inercat...am fost impreuna cu baieti care fumau ...si e gretos sa saruti cand e asa miros... acum sunt impreuna cu iubitul meu ce nu fumeaza...si ambii ne bukuram cu placerile cuplului

recomand sa nu fumati...sexul e diferit ...mult mai placut la cei care nu fumeaza...

| cristina_5268 a răspuns:

Da de la 21 de ani. De ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumatul ucide!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, prefer sa fac sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fumez de la 13 ani e super si eu prefer sa imi traiesc viata nu sa ma inchid in globu de sticla ar trebui sa stau numai in casa sa fiu protejata de fumatul pasiv