| IrinaAniri a întrebat:

Voi fumati, daca da spuneti si varsta

8 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Nu fumez, şi nici nu vrteau să mă apuc de fumat. Nu-i văd rostul acestul obicei, pe bune, şi mai ales de la vârste fragede (11 - 14 ani). Ţăgările nu fac decât să îţi afecteze sănătatea, la fel ca şi alcoolul şi drogurile. Îţi sugerez să nu te apuci de fumat, pentru că îţi faci singură rău prin asta, iar apoi nu te vei mai putea lăsa.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu fuma te rog sad

| ChangeYourLife a răspuns:

Hey..eu nu fumez dar nici sa m apuc nu vreau si am 13 si sa stii ca e mai greu sa te lasi de fumat decat sa incepihappy

| amdr001 a răspuns:

Pai eu, nu fumez! dar am colege care din clasa a 5a de pe la sfarsit, fumeaza... deci iti dai seama, doar niste fete de 11 12 ani sa fumeze :O

| amdr001 a răspuns:

Pai eu, nu fumez! dar am colege care din clasa a 5a de pe la sfarsit, fumeaza... deci iti dai seama, doar niste fete de 11 12 ani sa fumeze :O acum trecem in clasa a 8a si au probleme mari de sanantate straight face

| hanzelik a răspuns:

Da,fumez si am 17 ani

| IrinaAniri explică (pentru hanzelik):

De cat timp fumezi? si cum te simti, ma refer la plamani?

| hanzelik a răspuns (pentru IrinaAniri):

De vreo jumat de an, pai obosesc mult mai repede, inca nu simt nimic la plamani