| dianamrrrrr a întrebat:

Pentru cei care fumati. cand v-ati apucat (la ce varsta) si in ce circumstante?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La 17 ani m-am apucat dintr-o prostie

| EvaneSScence a răspuns:

Am fumat doua tigari in clasa a opta ca fumau si alti colegi si am vrut sa vad cum e. Nu mi-a placut eloc, acasa nu se fumeaza si m-am lasat imediat de alte incercari.
Altii sunt deja fumatori acum si cheltuie o gramada pe tigari si se ascund acasa.

| PassingBY a răspuns:

M-am apucat în clasa a 9a, dintr-o prostie la o petrecere. Apoi am continuat pentru că am crezut că îs cool. Acum îmi place laughing