| limpbizkit a întrebat:

Funda! Ajutati-ma va rooog. Daca am dat ceva la amanet si am facut contract pana in data de 2 sa zicem...si nu merg la timp, obiectul acele se mai tine acolo inca 5 zile? si inca o intrebare : daca nu pot sa merg sa iau acel lucru in data respectiva pot prelungi contractul? daca da, cat timp il mai pot prelungi?

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Il vei mai gasi si peste 10 zile acolo daca ai putin noroc.
Contractul il poti prelungi pe inca o luna.

1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

Daca nu te duci sa prelungesti contractul si sa platesti dobanda o sa-ti pierzi obiectele.