| middle02 a întrebat:

Funda! am cumparat o culegere pentru evaluarea nationala 2012.scrie pe ea subiecte posibile. ce ziceti, e posibil sa-mi dea unul dintre aceste teste?

2 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

S-ar putea sa am si eu culegere de asta. E una cu o coperta turcoaz de la paralela 45 cu 50 de teste? Si nu, nu o sa-ti dea teste de acolo, o sa fie ceva asemanator. Eu am dat teza asemanatoare cu testele din culegere, dar nu era la fel. E buna culegerea, o sa te ajute pentru examen. Succes! happy

| andreyuu a răspuns:

Eu zic ca o data ce scrie pe el "subiecte posibile", inseamna ca poate fi dat la testul din 2012.