| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA,am incercat sa intru pe yahoo mail si cand introduc id-ul si parola, de-asupra scrie "Acest ID nu este încă luat.
Încercaţi să vă înregistraţi pentru un cont nou?"Ce vrea sa insemne asta? Mi-a spart cineva parola? Eu sunt suta la suta ca id-ul si parola sunt total corecte.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, s-ar putea ca cineva sa-ti fi aflat parola si sa fie intrat deja pe emailul tau sau s-ar putea s-o fi sters. Din pacate nu cred ca ai alta solutie decat sa-ti faci un id nou, insa mai cauta pe internet, poate gasesti niste solutii. Succes!