| Adeelaaa a întrebat:

De ce nu pot intra pe facebook?
am incercat si de pe alt pc sa intru si nu merge.

"Account Temporarily Unavailable.
Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes." si nimic altceva.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Mai multe persoane primesc aceasta eroare, din cauza ca-i o problema cu site-ul! Tot ce poti face, este sa astepti pana cei din staff-ul facebook o vor depista si remedia.

Link catre alta persoana ce intampina aceiasi problema: http://www.tpu.ro/......e-mai-jos/

| darrio2007 a răspuns:

Probleme cu site-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat-nu-i nimic grav

| Pesa_Ionut_1994 a răspuns:

Da asa imi apare si mie de ieri de la ora 15

| darrio2007 a răspuns (pentru Pesa_Ionut_1994):

La mine vad ca merge.Si acum si mai devreme.