| 123456_9946 a întrebat:

Buna TPU
Am o mate problema peste 2 saptamani am balul bobocilor.
vreau sa port o camasa alba si bretele rosii si papion rosu.
trebuie camasa sa fie neaparat cu maneca lunga sau poate fii si scurta
astept pareri!

Răspuns Câştigător
| HeathLedgerForever a răspuns:

Bună, bună! Păi bănuiesc că ești băiat, de aceea vreau să îți zic că faci o alegere absolut potrivită, deoarece asortezi bretelele cu papionul. Și da, poți opta atât pentru cămașă cu mânecă scurtă cât și pentru cea cu mânecă lungă. Sper că ți-am fost de folos, oricum vei arăta minunat. Te pup!