| Alecsandru17 a întrebat:

Salut/Servus,la pantaloni SKINNY Bleu cu o camasa alba si niste pantofi gri, ce papion ar merge?(eu m-am gandit la unul negru).

Răspuns Câştigător
| NoName2105 a răspuns:

Negru,gri sau poti sa surprinzi! incearca unul colorat sau in carouri happy

| Alecsandru17 explică (pentru NoName2105):

Mi-a mai spus cineva ca ar merge unul de culoare Verde sau Albastru! Oricum multumesc de raspuns!

| NoName2105 a răspuns (pentru Alecsandru17):

Da,ar merge dar nu albastru, din moment ce si pantalonii sunt albastri deci poti incerca si alte culori: mov, galben inchis sau chiar clasicul rosu. Spor la asortat!^^

| Alecsandru17 explică (pentru NoName2105):

Mersi

6 răspunsuri:
| DyannaDya a răspuns:

Eu zic ca ar merge si mov, dar mai inchis, sau albastru. big grin

| Alecsandru17 explică (pentru DyannaDya):

Ok,multumesc de raspuns!

| 00x00 a răspuns:

Negruu.ia exempu de la moga!laughing