| SimonneBX a întrebat:

Funda: am un prieten cu care corespondez de ceva timp pe messenger dar el sta in alta tara si in curand e ziua lui si avand in vedere ca nu ma pot intalni cu el... ce cadou sa ii daruiesc? Va rog idei, multumesc

2 răspunsuri:
| Simi_6065 a răspuns:

Un desen facut de tine "Happy Birthday". Il scanezi si il dai

| andreea_6675 a răspuns:

Fa rost de niste poze cu el. fa niste colaje cu voi doi si baga'le intr'o prezentare power point asa originala, cu o melodie care stii ca ii place pe fundalhappy