| MrSeby a întrebat:

Funda.As vrea sa fac o mini-pocnitoare, dar nu stiu ce materiale imi trebuie. Vreau sa imi zica cineva cum o pot face, sau sa imi de-a un totorial ceva.
Sau daca nu gasiti ceva cu pocnitori macar rachetute din alea mici.

Răspuns Câştigător
| fliutvis a răspuns:

C omanei ma voi i dati linkuri cu pcnitori dein hartie :))pai ca sa faci o pocnitorea iti trebuie in chibrit, o folie de aluminiu :http://www.youtube.com/watch?v=McyW5xjDsjo funda?

3 răspunsuri:
| iepuras_2362 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dK3wc_jJbOo uite un link care te va ajuta funda?

| vladut7373 a răspuns:

Iti trebuie hartie si te uiti pe youtobe la pocnitori din hartie

| CosminShAtat a răspuns:

Numele tau e polismac seby