| Gabitza1305 a întrebat:

FUNDA! As vrea sa imi deschid un magazin pe breslo.ro insa am o nelamurire. Cum primesc banii pe produs? daca illivrez cu colet cu plata ramburs destinatarul plateste doar taxa de livrare?
(poate e ciudata intrebarea sau poate scrie pe site-ul breslo insa eu nu am vazut, daca ati gasit va rog dati-mi si linkul cu locul unde scrie)

1 răspuns:
| Ooopss a răspuns:

Prin plata ramburs destinatarul plateste taxa de livrare si banii pe produs.Iar apoi banii ii primesti tu!