| DdoarEuuu a întrebat:

Funda!

As vrea sa stiu cum as putea sa deochi pe cineva. sau cum se zice sa blestem pe cineva... da cum?
Dc as vrea sa blestem pe cineva?
Pt ca o persoana (nu ii dau nume) imi blesteama mama. de moarte. chiar azi a facut un atac. pre infart si as vrea sa ii intorc farmecele. va rog

Ma ajutati?

1 răspuns:
| GirlxD a răspuns:

Buna! nu stiu daca e adevarat cu blesematul sau chestii din astea. Poate a fost o coincidenta cu aceste 2 evenimente...Si... nu e bine sa lestemi si asta cei care blestema, dupa parerea mea nu au incredere in Dumnezeu.si cel/cea care ti-a spus asta nu o baga in seama si nu ii asculta vorbele.Intoarcei spatele.nu e bine sa ii faci rau precum ea pentru ca iti vei face rau singura>>fundita