| Mihaela02032001 a întrebat:

Funda...

Azi eram cu o prietena in locul in care el, baiatul de care imi place...si cainele meu a inceput sa latre si i-am zis"taci odata cora!" iar el m-a salutat si l-am salutat inapoi si s-a asezat la o masa fix din fata mea si el s-a asezat cu spatele la mine....si se mai uita cu coada ochiului...si o tinut el sa puna o melodie de dragoste, dar prietenii lui o zis sa nu o puna ca ii naspa dar el tot a pus-o si a zis ca lui ii place...si a fredonat-o...si tot timpul de cand a venit batea din picior si rar si cu cana in masa....si la un moment a venit un prieten de al lui si dupa o zis" fetele aastea de ce is mereu aici?" si el i-a zis ceva...nu stiu fix cum o zis da ceva de geu...ca sa se opreasca si sa nu mai zica nimic...si cand am plecat ne-am asezat pe o banca si el le-a zis ceva si apoi s-au uitat toti la mine dar el zambea...si mi-a tot zambit...ce inseamna asta?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Poate sa insemne totul sau nimic...cred ca pur si simplu vrea sa fie bagat in seama, atat. Poate, zic poate "te place" dar ce este aici nu este de ajuns ca sa putem insinua/deduce asa ceva...
Tot ce este posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar trebui să însemne ceva?

| L1feDRAIN a răspuns:

Stiu sigur ca te astep-ti la faptul ca te place, dar eu nu prea cred asta.

Un baiat daca ii place de o fata cu adevarat poate deveni mai sensibil (ceea ce am patit si eu) si face urmatoarele lucruri:
Se afla mereu pe unde se afla si ea.
Se uita des la ea cum poate.
Ii zimbeste daca se uita la el.
Se comporta mai frumos cu ea decit cu altcineva.

Eu aceste chestii nu le prea observ, eu cred ca e un fel de "badboy" care POSIBIL a pus ochisorii lui pe tine, dar nu te place cu adevarat.

In fine, poate gresesc ca nu il stiu in viata cine e.
Dar pot fi sigur ca nu te place cu adevarat. sper ca ti-am fost de folos, mersi de intrebare, pa.

| Mihaela02032001 explică:

Azi, baiatul de care imi place era cu niste prieteni si am trecut pe langa ei, jucau basket...si cand m-a vazut a inceput iarasi sa se dea mare si eu ma uitam la el si zambeam...si o strigat un prieten de al lui catre el "Vlad, asta nu ii iubita ta?"

La mine se refereau....si dupa m-am dus ca sa nu ma vada si i-am auzit ca se certau...si Vlad, baiatul de care imi place, i-a zis la ala care o strigat sa inceteze si ca nu ii vina lui ca el ca prietenul lui nu are iubita...e de rau?

| AntoniaDeaconu1233 a răspuns:

Atractie fizica, daca nu te cunoast si ca ar vrea sa te cunoasca. Daca deja te cunoaste, da, e foarte posibil sa te placa.