| LaurikusDiDi a întrebat:

Funda. Buna am nevoie de niste sfaturi, idei si de imaginatia voastra.
Trebuie sa fac "un poste" pe carton mare (din acela.alb si gri) despre cauciu. Am facut rost de informatie, fotografii, insa nu stiu cum sa le aranjez. Sa fie "un stil " anume. De exemplu pe margine sa fie pus ceva.sub forma de rama. Dar ce? Un fel de lucru manual. ce as putea confectiona eu, sau lipi pe acest poster, etc. Nu prea am idei in momentul de fata, sper ca ma puteti ajuta voi :sad. mersi.

2 răspunsuri:
| MosonitorA a răspuns:

Pai ai putea sa le pui mai dezordonat si printre fotografii sa pui informatiile, eu mereu fac asa si-mi iese un poster de nota 10winking

| MosonitorA a răspuns:

Sau ceva, sa sara in ochi, sa fie colorat, dar sa arate frumos si sa nu aiba culori triste, in eneral cand in poster sunt culori triste, n'o sa-ti prea place:-s