| fetitzacareiubeste a întrebat:

In primul rand, scuzati va rog categoria, insa am urgenta nevoie de imaginatia voastra! Sunt total epuizata de idei si sper ca ma puteti ajuta...Am de facut un proiect legat de cosmos.Colegii mei au facut OZN-uri din carton, planete iar eu pur si simplu nu am inspiratie momentan.Va rog ajutati-ma! Funda pentru cele mai utile si originale idei! Mutumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Pai ai putea sa faci un proiect despre asteroizi si din ce sunt ei construtiti si ce efecte ar putea avea daca near lovi unu planeta