| crazyinlove a întrebat:

FUNDA! Buna am nevoie urgent de ajutorul vostru, mai ales cei care sunteti hackeri! Am un cont vechi de facebook pe care am poze umilitoare...sad va rog mult am urmat pasii de pe facebook dar emailul de confirmare este pe un email vechi de la care nu am parola...va rog cum pot recupera parola! am mare nevoie de ajutor, intrebarile de siguranta de la yahoo nu le stiu!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta este. ai uitat parolele si raspunsurile la intrebari nu ai ce sa faci.

nu poate sa iti sparga nimeni nici conturi de facebook nici conturi de mail stai linistita.