| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Buna, as dori si eu sa aflu cateva sfaturi impotriva "ingrasarii" parului. PS: Ma spal din 2 in 2 zile si parul tot se imbacseste!

Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Este foarte urat sa ai parul gras, stiu asata ca am o prietena care il are la fel.
Cel mai bun remediu este argila sau uleiul de richin, face foarte bine.
Daca poti incearca sal speli doar de maximum 3 ori p saptamana ca nu este deloc bine sal speli de mai multe ori.

Mult noroc:*:*:*

3 răspunsuri:
| emosoul a răspuns:

Stiu,si al meu e la fel, dar asta este ceva normal pentru toate fetele.Trecem prin niste schimbari si asta este una din ele:parul este gras, nu mai sta asa cum vrem noi, e rebel! Sunt sampoane speciale contra ingrasarii paruluibig grin

| xDianne a răspuns:

Îţi îndrepţi parul? Dacă da, nu o mai facehappy

| megadeth_5578 a răspuns:

Tocmai asta-i faza, asa am avut si eu. Dar am aplicat o metoda babeasca: nu m-am spalat pe cap vreo 2-3 saptamana, dupa aia nu mi se mai ingrasa parul o saptamana, si statea asa frumos. Stiu ca e naspa faza da chiar merge