| Aidutz a întrebat:

FUNDA! Buna! Baieti, ce fete va plac, mai scunde sau mai inalte? Argumentati! Da, asta stiu, depinde de marimea fiecaruia dar asa in general...happyFunditzzza! cu argumentare cu totlaughing

Răspuns Câştigător
| WhiteProud95 a răspuns:

Mie imi place una de inaltimea mea si sa nu fie nici prea prea da nici foarte foarte big grin

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cu siguranţă mai scunde decât ei. Însă cred că nu preferă fetele foarte scunde.

| Foca a răspuns:

Deci mie imi place o fata un pic mai micuta ca mine am 1. 81 si as vrea sa fe 1. 78,. 177 deoarece vreau sa fiu mai inalt si vada ca sunt barbatul.Pentru mienfata ideala vreau sa fie romantica sa nu mia gandesca ca o copila si sa arate bine sa am cu ce ma lauda si sa ies pe strada. Dar nu in ultimul rand sa nu fie virgina happy funda pls